Hotel Odry HEIPARK
Hotel HEIPARK ubytování Odry Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel HEIPARK / Odry

Areál HEIpark Tošovice nabízí svým návštěvníkům celoročně odpočinek, sportovní aktivity, zábavu i adrenalin a samozřejmě kvalitní ubytování a stravování. Unikátní areál byl vybudován v předhůří Oderských vrchů, u obce Tošovice, která leží mezi městečky Fulnek a Odry. 

HEIpark je vhodným místem pro firemní akce, konference, semináře a teambuildingy. Firmám nabízí několik možností využití areálu, zázemí dvou vyhlášených restaurací včetně salonku s kapacitou pro cca 60 osob a ubytování v hotelu HEIPARK****.

Hotel HEIPARK**** má pro své hosty připraveno 6 dvoulůžkových a 6 čtyřlůžkových pokojů, luxusní apartmán a 1 bezbariérový pokoj. Všechny pokoje hotelu Heipark v Tošovicích jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC, klimatizací, lednicí, minibarem, internetem a satelitní TV. Apartmán má navíc ve vybavení vířivou vanu, samostatný bar a prostornou sedací soupravu.

Hotel Heipark Tošovice služby
Celý hotel Heipark v Tošovicích je nekuřácký, parkování pro hotelové hosty je zajištěno na vyhrazeném parkovišti zdarma. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, internetové připojení a parkování. Snídaně pro hotelové hosty jsou podávány denně od 7 do 9 hodin. Na pokojích je možnost přistýlky. Děti do 3 let zdarma (s dvěmi plně platícími osobami na pokoji), pro děti 3 - 12 let sleva na ubytování.

Ubytování Hotel HEIpark restaurace
Stylová restaurace hotelu HEIpark v Tošovicích se vyznačuje nádherným interiérem doplněným zajímavými designovými prvky. Dominantou restaurace jsou velká mořská akvária vytvářející příjemnou atmosféru. Dále restaurace nabízí překrásný výhled na areál HEIpark nebo posezení na prostorných terasách.

Chloubou hotelové restaurace je především vynikající kuchyně s nabídkou nejrůznějších specialit. Zpracovávání čerstvých a kvalitních surovin minutkové kuchyně zaručuje opravdové gurmánské zážitky. Samozřejmostí při přípravě pokrmů je výběr nejkvalitnějších částí masa, omáčky vyráběné z přírodních surovin nebo chutné, vlastnoručně vyráběné originální přílohy.

Areál HEIpark v Tošovicích hospůdka HEIkalka
Návštěvníkům HEIparku je od jara do zimy, od pondělí do neděle, k dispozici útulná hospůdka HEIkalka (kapacita 90 osob) s příjemně hřejícími kachlovými kamny a stejně hřejivou atmosférou. Zde je možné po domluvě uspořádat společenské akce, jejichž hosté ocení nejen klid a atraktivnost zdejšího prostředí, ale zejména příjemnou obsluhu a perfektní kuchyni.

Dovolená Tošovice Areál HEIpark aktivity
Nejen ubytovaní hosté hotelu HEIpark, ale i široká veřejnost může využít služeb z nabídky adrenalinových i odpočinkových aktivit areálu HEIpark v Tošovicích - Hurá do Tošovic do Areálu HEIpark: Bobová dráha (Alpine Coaster), víceúčelové hřiště, přírodní koupání s čištěnou vodou, dětské brouzdaliště, plážový volejbal, badminton, trampolíny, bungee trampolína, lukostřelba, rodeo býk, obří skluzavky, lanové centrum, fourcrossová trať, 3 sjezdovky, 2 dětské sjezdovky, Ski areál -Snowpark, Snowtubing, Big Air Bag, běžecké stopy, golfové odpaliště - driving range a další.
Hotel Odry HEIPARK - K hotelu přísluší parkovištěHotel Odry HEIPARK - disponuje restauracíHotel Odry HEIPARK -  je k dispozici připojení na internetHotel Odry HEIPARK -  je k dispozici letní terasaHotel Odry HEIPARK - golfHotel Odry HEIPARK - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Odry HEIPARK - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Odry HEIPARK - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Odry HEIPARK - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou