Hotel Odry HEIPARK
Hotel HEIPARK ubytovanie Odry Aktuálne počasie Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s
 
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel HEIPARK / Odry

Areál HEIpark Tošovice ponúka svojim návštevníkom celoročne odpočinok, športové aktivity, zábavu i adrenalín a samozrejme kvalitné ubytovanie a stravovanie. Unikátny areál bol vybudovaný v predhorí Oderských vrchov, pri obci Tošovice, ktorá leží medzi mestečkami Fulnek a Odry.

HEIpark je vhodným miestom pre firemné akcie, konferencie, semináre a teambuildingy. Firmám ponúka niekoľko možností využitia areálu, zázemie dvoch vyhlásených reštaurácií vrátane salónika s kapacitou pre cca 60 osôb a ubytovanie v hoteli HEIPARK ****.

Hotel HEIPARK **** má pre svojich hostí 6 dvojlôžkových a 6 štvorlôžkových izieb, luxusný apartmán a 1 bezbariérovú izbu. Všetky izby hotela Heipark v Tošoviciach sú vybavené samostatnou kúpeľňou s WC, klimatizáciou, chladničkou, minibarom, internetom a satelitnou TV. Apartmán má navyše vo vybavení vírivú vaňu, samostatný bar a priestrannú sedaciu súpravu.

Hotel HEIPARK Tošovice služby
Celý hotel Heipark v Tošoviciach je nefajčiarsky, parkovanie pre hotelových hostí je zabezpečené na vyhradenom parkovisku zdarma. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky, internetové pripojenie a parkovanie. Raňajky pre hotelových hostí sú podávané denne od 7 do 9 hodín. Na izbách je možnosť prístelky. Deti do 3 rokov zadarmo (s dvoma plne platiacimi osobami na izbe), pre deti 3 - 12 rokov zľava na ubytovanie.

Ubytovanie Hotel HEIpark reštaurácia
Štýlová reštaurácia hotela HEIpark Tošovice sa vyznačuje nádherným interiérom doplneným zaujímavými dizajnovými prvkami. Dominantou reštaurácie sú veľké morské akvária vytvárajúce príjemnú atmosféru. Ďalej reštaurácia ponúka prekrásny výhľad na areál HEIpark alebo posedenie na priestranných terasách.

Pýchou hotelovej reštaurácie je predovšetkým vynikajúca kuchyňa s ponukou najrôznejších špecialít. Spracovávanie čerstvých a kvalitných surovín minutkovej kuchyne zaručuje naozajstné gurmánske zážitky. Samozrejmosťou pri príprave pokrmov je výber najkvalitnejších častí mäsa, omáčky vyrábané z prírodných surovín alebo chutné, vlastnoručne vyrábané originálne prílohy.

Areál HEIpark v Tošovice krčmička HEIkalka
Návštevníkom HEIparku je od jari do zimy, od pondelka do nedele, k dispozícii útulná krčmička HEIkalka (kapacita 90 osôb) s príjemne hrejúcou kachľovou pecou a rovnako hrejivou atmosférou. Tu je možné po dohovore usporiadať spoločenské akcie, ktorých hostia ocenia nielen pokoj a atraktívnosť tunajšieho prostredia, ale najmä príjemnú obsluhu a perfektnú kuchyňu.

Dovolenka Tošovice Areál HEIpark aktivity
Nielen ubytovaní hostia hotela HEIpark, ale aj široká verejnosť môže využiť služby z ponuky adrenalínových i odpočinkových aktivít v areáli HEIpark Tošovice - Hurá do Tošovíc do Areálu HEIpark: Bobová dráha (Alpine Coaster), viacúčelové ihrisko, prírodné kúpanie s čistenou vodou, detský bazén , plážový volejbal, badminton, trampolíny, bungee trampolína, lukostreľba, rodeo býk, obrie kĺzačky, lanové centrum, fourcrossová trať, 3 zjazdovky, 2 detské zjazdovky, Ski areál-Snowpark, Snowtubing, Big Air Bag, bežecké stopy, golfové odpalisko - driving range a ďalšie.
Hotel Odry HEIPARK - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Odry HEIPARK - hotel má reštauráciuHotel Odry HEIPARK - možnosť pripojenia na internetHotel Odry HEIPARK - k dispozícii letná terasaHotel Odry HEIPARK - golfHotel Odry HEIPARK - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Odry HEIPARK - Iybz sú vybavené televízoromHotel Odry HEIPARK - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Odry HEIPARK - Izby s vlastnou toaletou